Besluitenlijsten Ouderraad

Hieronder vindt u de besluitenlijsten van de Ouderraadvergaderingen.

 

Schooljaar 2017-2018

In verband met de aankomende wijziging van de Privacy wetgeving Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) worden de besluitenlijsten OR leerjaar 2017-2018 vooralsnog niet geplaatst op de Mollersite. Dit is een besluit van het bestuur van de Scholengroep.
Zodra de Mollersite vernieuwd is, worden de besluitenlijsten alsnog gepubliceerd.

Wij vragen hiervoor uw begrip.

 

Schooljaar 2016-2017

Besluitenlijst Ouderraad 20160919

Besluitenlijst Ouderraad 20161109

Besluitenlijst Ouderraad 20161212

Besluitenlijst Ouderraad 20170131

Besluitenlijst Ouderraad 20170315

Besluitenlijst Ouderraad 20170419

Besluitenlijst Ouderraad ALV 20170419