Besluitenlijsten Ouderraad

Hieronder vindt u de besluitenlijsten van de Ouderraadvergaderingen.

 

Schooljaar 2017-2018

Hier volgen de besluitenlijsten van de ouderraad uit 2017-2018

 

Schooljaar 2016-2017

Besluitenlijst Ouderraad 20160919

Besluitenlijst Ouderraad 20161109

Besluitenlijst Ouderraad 20161212

Besluitenlijst Ouderraad 20170131

Besluitenlijst Ouderraad 20170315

Besluitenlijst Ouderraad 20170419

Besluitenlijst Ouderraad ALV 20170419